Richel vieglās konstrukcijas angāri

SIA “Agro Silja” piedāvā PVC tenta angārus no vadošā šāda tipa konstrukciju ražotāja Eiropā RICHEL GROUP. Piedāvājumā ir 8 dažādu platumu modeļi. Angāriem nav nepieciešami speciāli izbūvēti pamati un tos iespējams montēt uz augsnes, asfalta, betona un citiem segumiem. Tenta angāru konstrukcijas veidotas no cinkota tērauda ovāla profila caurulēm vai kopnēm. Angāru vēlamā noturība pret sniega un vēja slodzēm tiek sasniegta izvēloties reģionam atbilstošu arku soli, kas ļauj sasniegt līdz pat 319 kg/m2 lielu sniega slodžu noturību. Pārklājumam tiek izmantots augstākās kvalitātes PVC audums jeb tents. Mūsu piedāvātos tenta angārus iespējams siltināt, telpā radot patīkamu mikroklimatu. Standarta komplektācijā angāri tiek piedāvāti tuneļveida – ar vaļējiem galiem, taču tos iespējams aprīkot ar visdažādākajām papildiespējām, tajā skaitā, gala sienām. Pieejamās papildiespējas var aplūkot sadaļā "Papildiespējas".


Angāru modeļi ar platumu no 8 līdz 15 m

Šīs kategorijas modeļu nesošā konstrukcija veidota no ovāla tērauda profila. 8, 9.3, un 10 m plato angāru modeļu arka veidota no OV90 profila (profila augstums 90 mm), savukārt 12 un 15 m plato angāru arka veidota no OV130 profila (profila augstums 130 mm). Tērauda konstrukcijas ir cinkotas, saskaņā ar Sendzimir standarta procesu (NFN10346) un atbilst Eiropas normatīvam NF EN 13031-1. Šīs kategorijas tenta angārus iespējams uzstādīt uz augsnes, betona, asfalta un cita veida pamatnēm.
8, 9.3, un 10 m plato angāru modeļu minimālais garums ir 10 m. 12 un 15 m plato modeļu minimālais garums attiecīgi ir 12 un 15 m. Angāru maksimālais garums ir neierobežots. Atkarībā no komplektācijas, tenta angāru ražošanas laiks ir 4 līdz 6 nedēļas. Angāru uzstādīšana parasti aizņem ne vairāk kā 5 dienas, turklāt uzstādītais angārs nepieciešamības gadījumā vēlāk ir viegli demontējams un uzstādāms citā vietā.

Angāru modeļi ar platumu no 16 līdz 25 m

Šīs kategorijas angāru nesošā konstrukcija veidota no cinkotām kopņu tipa arkām. Šie PVC angāri paredzēti uzstādīšanai uz betona pamatnes. To konstrukcija katram projektam tiek aprēķināta individuāli, vadoties pēc konkrētās vietas vēja raksturlielumiem un sniega slodzēm.

PVC auduma pārklājums

PVC auduma pārklājums angāriem pieejams 3 pamata krāsās: zaļā, bēšā un pelēkā. Zaļās un pelēkās krāsas tenta pārklājums, angāra iekšpusē ir balts, padarot telpu gaišāku. Standarta PVC auduma biezums ir 670 g/ m2 . Pamatkrāsās pieejams arī B1 ugunsizturības klasei atbilstošs PVC auduma pārklājums. Nepieciešamības gadījumā tenta krāsu iespējams izvēlēties atbilstoši klienta vēlmēm. PVC auduma pārklājumam ir 10 gadu progresīvā garantija.
8, 9.3, 10 un 12 m platos angāru modeļus iespējams siltināt ar minerālvates slāni. Šāds risinājums īpaši piemērots gadījumos, kad tenta angārā paredzēts turēt mājlopus vai mājputnus. Minerālvates izolācijas slānis vasarās telpai neļaus uzkarst, turklāt uz angāra iekšējām virsmām nekad neveidosies kondensāts. Minerālvates slāņa biezums ir 8 cm un to iespējams ieklāt vairākos slāņos.

Tenta angāru enkurojums

Angārus iespējams noenkurot uz visdažādākā seguma virsmām: augsnes, blietētas grants, betona, asfalta, bruģa un citiem seguma veidiem. Speciāli stiprinājumi paredzēti arī angāru novietošanai uz jūras konteineriem. 

Papildiespējas

Katra angāra standarta komplektācijā ietilpst nesošās konstrukcijas (arkas, diagonālās un horizontālas vēja saites), pamata pēdas jeb enkurojums un PVC auduma pārklājums. Standarta komplektācijā nav iekļautas gala sienas, jo, pirmkārt, gala sienu veidi ir dažādi un, otrkārt, ne vienmēr labākais risinājums ir galus noslēgt pilnībā. Dažkārt, piemēram, uzglabājot sienu, salmus, malku vai līdzīgus materiālus, tuneļveida angārs bez gala sienām nodrošina labāku dabīgo ventilāciju. Zemāk aplūkojamas dažas no biežāk izmantotajām papildiespējām. Visas pieejamās papildiespējas iespējams aplūkot sadaļā "Papildiespējas", taču jāņem vērā, ka ne visiem modeļiem pieejamas visas papildiespējas. Par to kādas papildiespējas katram konkrētajam modelim pieejamas, lūgums sazināties atsevišķi.